Misyon 1 - Piknikte Panik


Bu görev, yalnızca MANHATTAN'daki protein ve chipmunkture misyonlarını takip ettikten sonra kullanılabilir. Central Park'a gidin ve Gwenpool'un görevini yapın. Bu sırasında Modok ile yüzleşmenize izin verecek beş adım yapmanız gerekir. Ayrıca, bu misyonun ücretsiz bir oyun modunda gerçekleştirebileceğiniz birkaç sırrı vardır.

Geçit

Kız proteinine geçin ve yukarıdaki resimde gösterilen gümüş heykeline gelin. Getir ve bir radyo yap. Yanındaki kontrol paneliyle onları yönetin.

Hepsi radyo dışında dans etmeye başlar, ancak yakında radyo yok edilir. Dağınık tuğlaları kullanın ve şube için dekorasyonu yapın. Bu, bu görevin ilk görevini tamamlar.

Ayrıca bir sürü kir bulabilirsiniz. Bir kız proteini ile bırakın ve bir tuğla çeşmesi yapın (ikinci aşama tamamlanır). Lütfen iki karakterin sizin yanındaki çamaşırdan attığını unutmayın. İçeri almak.

İçerideki kapları yok edin ve yeşil tutamaklar inşa edin, daha sonra çekmek zorunda kalacaklar. Yaptığınız tüm tasarım zili içine düşer. Görevin üçüncü bölümünü tamamlar.

KOI BOI'ye geçin, sola gidin ve resimde gösterilen kabı değiştirin. Bunu ekranda görünecek düğmelere basarak yapabilirsiniz. Bu, tamamlanan görevin dördüncü kısmı.

O zaman yakındaki küçük bir göle dalmanız ve Koi Boi için oynamanız gerekir, alt kısımdaki cam korumasını yok edin. Bir kablo oluşturmak için tuğlaları kullanın ve kafesi yakalamak için yakındaki konum panelini kullanın.

Kafesini arayın, toprağa geri dönün ve ahşap bir iskelede bulunan vinç kontrol panelini kullanın. Ardından ekranda görünen düğmelere basın. Bu, kafesini standın bulunduğu yere taşımanızı sağlar.

Beslemeyi kafese yerleştirin ve tüm tasarımı tekrar suya taşımak için musluğu tekrar kullanın. Bu, kaplumbağayı "yakalamanızı ve görevin beşinini tamamlamanızı sağlar. Ayrıca Modok ile son savaşa erişimin kilidini açacaksınız.

Bağlantının sahnede olduğu yere gidin. Yerde dağılmış tuğlaları kullanarak bir top inşa edin. Evcil hayvan evcil hayvan içinde ateş, içinde değil. Bundan dolayı, silahın onarımı için gerekli tuğlaları yıkar. Bir süre sonra, silah yok edilecektir. Artık bir kontrol paneli oluşturmanız ve düşmana zarar vermek için kullanmanız gerekir. Modok yenilinceye kadar bu adımı tekrarlayın. Şimdi görev tamamlandı ve yeni bir karakterin kilidini açacaksınız - KOI BOI. о, что БК имеет такую копию, не стало для беттеров неожиданным событием, однако ресурсы идентичны по внешнему оформлению, поэтому пользователи часто путают площадки. mosbet Одну из таких предлагают букмекерские конторы с тотализатором

PPW Weddings